KONST / Litografier / Färglitografier 14257224
nr 1425 7224
Lars-Erik Ström
(1929-2017), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerade, färglitografi, yttermått inklusive ram: 37x50cm
Lars-Erik Ström, svensk målare, tecknare, grafiker och reklamtecknare född i Norrköping 1929, död 2017 i Lidköping.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:51:37
13/10 14:47:19
100 kr
18/10 19:14:49
Lars-Erik Ström
Läs mer om Lars-Erik Ström